Gasthaus-Camping Koskenniemi
Mökit | Gasthaus-Camping Koskenniemi sijaitsee Hartolassa, kauniin Tainionvirran rannalla. Majoitusvaihtoehtoina Koskenniemessä ovat hotelli, lomamökit tai camping-alue. Alueelta löytyy myös upeat ulkoilumaastot sekä monipuoliset harrastusmahdollisuudet.
Camping alueen käytössä on hyvät huoltotilat, joista löytyy WC:t, suihkut, astianpesupaikka ja pyykinpesupaikka. Huoltotiloissa on myös pesukoneet, kuivausrumpu, kuivaushuone, silitysrauta, kemiallisen wc:n tyhjennyspaikka sekä kiinteiden säiliöiden tyhjennyspaikka. Alueella on grillikatos ja erillinen keittokatos, lisäksi lapsille leikkihuone.
Lomamökkejä Koskenniemessä on yhteensä 7. Lomamökit ovat 4 hengen mökkejä ja ne sijaitsevat aivan rannan tuntumassa.
Koskenniemen ravintolatilat sopivat erilaisille juhlille ja kokouksille (150 paikkaa). Ryhmille on saatavilla tilauksesta aamupala- ja tilausruokapalvelut.